Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Werkowo - Oferty sprzedaży nieruchomości

4 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

120 000 zł71,52 m² 1 677,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 4 znajdujący się w budynku czterorodzinnym położonym w miejscowości Werkowo.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł64,35 m² 1 864,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 3 znajdujący się w budynku czterorodzinnym położonym w miejscowości Werkowo.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł70,83 m² 1 482,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 2 znajdujący się w budynku czterorodzinnym położonym w miejscowości Werkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

223 160 zł39,85 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na III piętrze Z ogólnodostępnym miejscem postojowym I wspólną komórką lokatorską W margoninie. ani podatku pcc! Powierzchnia lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana

Żnin(Werkowo + 25 km)

80 900 zł809 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży czterech działek w Białożewinie. Wymiary działek; 809m2, 1014m2, 855m2, 848m2. Media; woda, kanalizacja, prąd. Nieruchomość położona w cichej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij